Спечели до 1000т.
виж класиране
От месец Март няма да бъдат изплащани парични награди. Играта ще продължи до наличие на интерес, след което ще бъде спряна до ново развитие.
Лига Час Среща Рез
Мачовете можете да гледате наживо безплатно ТУК
23:05 Нуева Чикаго - КА Платенсе
- Аржентина Клаусура
1 - 1
21:45 Донкастър Роувърс - Линкълн Сити
- Англия ФА Трофи
3 - 1
21:45 Порт Вейл - Шрюсбъри Таун
- Англия ФА Трофи
2 - 1
21:45 Рексъм - Мейдънхед Юнайтед
- Англия Конференции
2 - 2
21:45 Акрингтън Стенли - Флийтууд Таун
- Англия ФА Трофи
2 - 1
21:45 Гримзби Таун - Скънторп Юнайтед
- Англия ФА Трофи
1 - 2
21:45 Джилингам - Колчестър Юнайтед
- Англия ФА Трофи
2 - 3
21:45 Портсмут - Кроули Таун
- Англия ФА Трофи
1 - 0
21:45 Лейтън Ориент - Саутенд Юнайтед
- Англия ФА Трофи
2 - 0
21:45 Ковънтри Сити - Уолсол
- Англия ФА Трофи
0 - 0
21:45 Плимут Аргайл - Бристол Роувърс
- Англия ФА Трофи
1 - 1
21:45 Стивънидж - Милтън Кийнс Донс
- Англия ФА Трофи
0 - 3
21:45 Ексетър Сити - Челтнъм Таун
- Англия ФА Трофи
1 - 0
21:45 Йоувил Таун - Сътън Юнайтед
- Англия Конференции
1 - 0
21:45 Уокинг - Торки Юнайтед
- Англия Конференции
1 - 1
21:45 Стокпорт Каунти - Филди
- Англия Конференции
2 - 1
21:45 Нотс Каунти - Солихъл Муурс
- Англия Конференции
0 - 0
21:45 Харогейт Таун - Чорли
- Англия Конференции
2 - 0
21:45 Ийстлий - Бореъм Ууд
- Англия Конференции
2 - 0
21:45 Довър Атлетик - Ебсфлийт Юнайтед
- Англия Конференции
1 - 1
21:45 Честърфийлд - Халифакс Таун
- Англия Конференции
2 - 3
21:45 Бароу - Хартлипул Юнайтед
- Англия Конференции
0 - 1
21:30 Крю Александра - Бъртън Албиън
- Англия ФА Трофи
1 - 3
21:30 Нортхямптън Таун - Питърбъро Юнайтед
- Англия ФА Трофи
0 - 2
21:30 Блекпул - Моркамб
- Англия ФА Трофи
5 - 1
20:00 Мариенлист - Холстебро
- Дания Купа на Дания
2 - 1
18:15 Джурсланд - ВСК Орхус
- Дания Купа на Дания
1 - 4
18:15 Таруп-Пааруп - Роскилде
- Дания Купа на Дания
0 - 3
18:15 ЛСФ - Нюкьобинг
- Дания Купа на Дания
1 - 4
18:15 Херстедьостер - ХИК
- Дания Купа на Дания
4 - 7
18:15 Хилерьод - Нествед
- Дания Купа на Дания
1 - 0
18:15 Фюглебакен КФУМ - Виби
- Дания Купа на Дания
0 - 3
18:15 Вейгаард Б - Хобро
- Дания Купа на Дания
2 - 1
18:15 Отеруп - Сидвест
- Дания Купа на Дания
4 - 0
18:15 КФУМ Роскилде - ХБ Кьоге
- Дания Купа на Дания
1 - 3
17:00 Тюмен - Енисей
- Купа на Русия
0 - 1
16:30 Дамаш Гиланиян - Арман Гохар
- Иран Лига Азадеган
1 - 0
16:00 Иртиш Омск - Том Томск
- Купа на Русия
0 - 2
11:00 Сахалин - СКА Хабаровск
- Купа на Русия
0 - 2
04:30 Портмор Юнайтед - Молинес Юнайтед
- Ямайка Висша лига
0 - 3
03:05 Химнасия Мендоса - Килмес
- Аржентина Клаусура
0 - 0
02:00 Серо Портеньо - Ривър Плейт Асунсион
- Парагвай Дивизия Професионал
2 - 0
02:00 Флуминензе - Аваи
- Бразилия Серия А
0 - 1
01:30 Естудиантес Касерос - Агропекуарио
- Аржентина Клаусура
1 - 0
* резултатите от срещите се обработват до края на деня на приключването им
** виж Правила за подробности
# Играч Т
1. lolalola 1098
2. NinaRishi 633
3. CSKA RAZGRAD 632
4. DonPaolo 546
5. ArniV 472
виж пълно класиране
- Час Среща
- Час Среща
# играч точки
1. becifeak +
2. RitaMic +
3. dbestt +
4. Ilkata03 +
5. nikolai1980 +
играч среща рез точки
От 1X2
От Комбинации
От В 10ката