Спечели до 1000т.
виж класиране
От месец Март няма да бъдат изплащани парични награди. Играта ще продължи до наличие на интерес, след което ще бъде спряна до ново развитие.
Лига Час Среща Рез
Мачовете можете да гледате наживо безплатно ТУК
22:00 Славия Прага - ЧФР Клуж
- Шампионска лига
1 - 0
22:00 Аякс - АПОЕЛ
- Шампионска лига
2 - 0
22:00 Клуб Брюж - ЛАСК Линц
- Шампионска лига
2 - 1
22:00 Ница - Олимпик Марсилия
- Франция Лига 1
1 - 2
21:45 Бърнли - Съндърланд
- Англия Купа на лигата
1 - 3
21:45 Суонзи Сити - Кембридж Юнайтед
- Англия Купа на лигата
6 - 0
21:45 Родъръм Юнайтед - Шефилд Уензди
- Англия Купа на лигата
0 - 1
21:45 АФК Борнемут - Форест Грийн Роувърс
- Англия Купа на лигата
0 - 0
21:45 Куинс Парк Рейнджърс - Портсмут
- Англия Купа на лигата
0 - 2
21:45 Линкълн Сити - Евертън
- Англия Купа на лигата
2 - 4
21:45 Нюкасъл Юнайтед - Лестър Сити
- Англия Купа на лигата
1 - 1
20:30 Орландо Пайрътс - Голдън Ероус
- ЮАР Висша лига
0 - 0
20:30 Блумфонтейн Селтик - Мамелъди Съндаунс
- ЮАР Висша лига
1 - 2
20:30 Айнтрахт Нордерщедт - ХСК Хановер
- Германия Регионална лига
отложен -
20:30 Бидвест Уитц - Стеленбош
- ЮАР Висша лига
2 - 1
20:30 Марицбург Юнайтед - Блек Леопардс
- ЮАР Висша лига
0 - 1
20:30 Чипа Юнайтед - Полокване Сити
- ЮАР Висша лига
0 - 0
20:30 Вакер Нордхаузен - Германия Халберщат
- Германия Регионална лига
3 - 2
20:19 Любек - Волфсбург II
- Германия Регионална лига
1 - 2
20:03 Барока - СуперСпорт Юнайтед
- ЮАР Висша лига
0 - 2
20:00 Вердер Бремен II - Вейхе Фленсбург
- Германия Регионална лига
1 - 1
20:00 Хамбургер ШФ II - Шварц-вайс Реден
- Германия Регионална лига
1 - 4
20:00 Алтона 93 - ЛШК Ханза
- Германия Регионална лига
1 - 2
20:00 Йеделох - Хайдер ШФ
- Германия Регионална лига
4 - 4
20:00 Дрохтершен/Асел - Санкт Паули II
- Германия Регионална лига
3 - 3
20:00 Хановер 96 II - Холщайн Кил II
- Германия Регионална лига
2 - 3
20:00 Виктория Берлин - Енерги Котбус
- Германия Регионална лига
0 - 0
20:00 Хавелс - ФФБ Олденбург
- Германия Регионална лига
3 - 2
20:00 Хомбург - Улм
- Германия Регионална лига
1 - 5
20:00 Брьоншьой - Хвидовре
- Дания Купа на Дания
1 - 1
20:00 Лил - Сент Етиен
- Франция Лига 1
3 - 0
20:00 Оптик Ратенов - Рот-Вайс Ерфурт
- Германия Регионална лига
0 - 0
20:00 Бабелсберг - Бишофсверда ФФ
- Германия Регионална лига
3 - 3
20:00 КС Сфаксен - Метлауи
- Тунис Лига 1
1 - 0
19:30 Флора - Нъме Калю
- Естония Мейстрилийга
1 - 1
19:00 Талина Калев - Пайде
- Естония Мейстрилийга
0 - 2
19:00 Олесун - ХамКам
- Норвегия Първа дивизия
5 - 2
19:00 БФК Динамо - Лихтенберг
- Германия Регионална лига
1 - 1
18:30 Хамам-Лиф - Клуб Африкан
- Тунис Лига 1
0 - 1
18:30 АС Слимане - Татавин
- Тунис Лига 1
1 - 1
18:30 Стад Тунизен - Чеба
- Тунис Лига 1
0 - 0
18:30 Хеми Лайпциг - Унион Фюрстенвалде
- Германия Регионална лига
1 - 4
18:30 БAK'07 - Алтглинике
- Германия Регионална лига
2 - 4
18:30 Кьелеруп - Вендсисел
- Дания Купа на Дания
0 - 9
18:30 Маарду - Тулевик
- Естония Мейстрилийга
2 - 2
18:30 Транс - Куресааре
- Естония Мейстрилийга
4 - 2
15:00 Гуанджоу Евъргранд - Кашима Антлърс
- ШЛ на Азия
0 - 0
15:00 Сурхан - Къзълкум
- Узбекистан ПФЛ
2 - 0
05:00 Америка - Пачука
- Мексико Апертура
1 - 1
03:30 Ла Екидад - Атлетико Минейро
- Копа Судамерикана
1 - 3
03:30 Спорт Ресифе - Атлетико ГО
- Бразилия Серия Б
1 - 1
03:30 Палмейрас - Гремио
- Копа Либертадорес
1 - 2
03:00 Атлас - Тигрес УАНЛ
- Мексико Апертура
1 - 1
03:00 Веракрус - Керетаро
- Мексико Апертура
0 - 5
03:00 Атлетико Сан Луис - Морелия
- Мексико Апертура
1 - 1
02:30 Операрио ПР - Фигейренсе
- Бразилия Серия Б
1 - 0
02:30 Крисиума - Оесте
- Бразилия Серия Б
3 - 1
01:15 Бразил де Пелотас - Понте Прета
- Бразилия Серия Б
1 - 0
01:15 Коритиба - Витория
- Бразилия Серия Б
1 - 1
01:15 Ботафого Рибейрао - Парана
- Бразилия Серия Б
0 - 1
01:15 Вила Нова - Куяба
- Бразилия Серия Б
0 - 0
* резултатите от срещите се обработват до края на деня на приключването им
** виж Правила за подробности
# Играч Т
1. lolalola 1098
2. NinaRishi 633
3. CSKA RAZGRAD 632
4. DonPaolo 546
5. ArniV 472
виж пълно класиране
- Час Среща
- Час Среща
# играч точки
1. becifeak +
2. RitaMic +
3. dbestt +
4. Ilkata03 +
5. nikolai1980 +
играч среща рез точки
От 1X2
От Комбинации
От В 10ката