sotirikon 18:28
01.10
Нов месец - старата простотия.
Админът е вдигнал сайта на трупчета.
nmj_1958 10:01
25.09
Така е. Поне с талончето може да си избърше осрания гъз. От хвалене чак се посра
sotirikon 17:36
24.09
По-добре търкай талончета от Националната лотария! Какъвто си познавач, ще станеш милионер.
dreben23 14:38
24.09
Мога да уверя колегите, че станах още по-добър след като участвах тук с вас, така че ви блгодаря за хубавите тренировки. Сега ще пръскам чужденците. Пожелавам ви някой от вас да научи футболчето както мен! Успехи, деца!
dreben23 14:32
24.09
Не знам там към буки вързана ли е играта, но половината ще се откажат да гледат футбол.
dreben23 14:31
24.09
Ще прославя името на България по целия свят, само некви тъпанари ми викат, че не познавам пет мача поред. Имам точки почти от всеки един мач в тиража,Такова унищожаване не съм и помислял, че ще им направя.
dreben23 14:28
24.09
Познал съм точни на Валенсия, Билбао, Ласк Линц, Лестър- Тотнъм, Уест Хям- Юнайтед, кви ли не щуротии. Размазах ги.
dreben23 14:26
24.09
Точни, голови разлики, Буквално са разнебитени. Знаех си, че така ще стане. Тя моята класа е забележителен феномен!
dreben23 14:24
24.09
Нещо се ядосах и го ядат сега безброй чужденци!
dreben23 14:23
24.09
Познал съм брой отбелязани голове на 50 отбора досега, просто им правя едно феноменално представяне досега и тва стана, щото закрихте този сайт.
dreben23 14:22
24.09
В едната лига станах първи след първия кръг и имам 300 точки разлика след трети. Момци, аз съм най-голем в света на прогнози, но ви казах, че ще ме изтървете. И някой друг ще трупа сега кинтите.
dreben23 14:19
24.09
Такова сцепване стана, че ми е жал за тея момчета. Те са много назад с футболчето по цял свят наивни прогнози писват.
dreben23 14:17
24.09
Велик съм на шитболните прогнози. Сцепих им гъза на всички, а дори сезонът не е почнал.
dreben23 14:15
24.09
Претопявам им класирането след всеки кръг, смятайте!
dreben23 14:15
24.09
Аз вече намерих друга игра, където да ги троша. Но ще почупя всичките чужденци, правя невероятно представяне и там. Даже им бех дал преднина два-три кръга! Сега ще го питам админа как ще ми скрива международната слава и Х мен ще го питам.
dreben23 14:12
24.09
Админът сигурно излежава присъдата си за участие в църното тото. Отидете му пратете гаранцията поне от наградите, които ви даваше.
gid_cska 18:22
21.09
Самолетът е без пилот
sotirikon 16:37
19.09
Този руснак не знае, че ние отдавна сме пратени на кино от админа
Angelobah 02:18
19.09
Привет! класный у вас сайт!
Нашел сериальную базу кино: сериал клон бесплатно в хорошем качестве
Тут: ужасы амитивилля смотреть онлайн бесплатно в хорошем http://inspacefilm.ru/uzhasy/ список 2019
Тут: http://inspacefilm.ru/15464-budut-li-mstiteli-5.html Будут ли «Мстители 5»?
Здесь: Венсан Кассель присоединился к «Миру Дикого Запада» Венсан Кассель присоединился к «Миру Дикого Запада»
CharlesKek 02:05
19.09
Здравствуйте! интересный у вас сайт!
Нашел прикольную базу кино: фильмы военные 2018 смотреть хорошем качестве
Тут: вестерны онлайн бесплатно в хорошем качестве http://kinofanonline.net/vestern/ список 2018
Здесь: http://kinofanonline.net/12184-dzheyk-dzhillenhol-probudet-12-let-za-reshetkoy-v-syne.html Джейк Джилленхол пробудет 12 лет за решеткой в «Сыне» смотреть онлайн бесплатно
Тут: Сват / Once I Was (2010) смотреть онлайн бесплатно
EdwardShisa 01:19
19.09
Приветствую всех! прикольный у вас сайт!
Нашел интересную базу кино: смотреть мультфильм рио 2 в хорошем http://kinovalenok.tv/
Здесь: смотреть отечественные фильмы хорошего качества http://kinovalenok.tv/otechestvennyy/ рейтинг 2018
Тут: http://kinovalenok.tv/2514-priklyucheniya-mistera-pibodi-i-shermana-mr-peabody-sherman-2014.html Приключения мистера Пибоди и Шермана / Mr. Peabody & Sherman (2014) смотреть онлайн бесплатно
Тут: http://kinovalenok.tv/5688-slozhennye-vetochki-abrikosa-oriume-2002.html
Angelobah 01:17
19.09
Приветствую! прикольный у вас сайт!
Нашел обширную базу кино: скачать фильмы ужасов 2018 в хорошем качестве
Тут: Смотреть лучшие криминальные фильмы лучшие криминальные фильмы онлайн бесплатно} рейтинг 2019
Здесь: http://inspacefilm.ru/877-mest-volshebnoy-rybki-wish-fish-2012.html Месть волшебной рыбки / Wish Fish (2012) смотреть онлайн бесплатно
Тут: http://inspacefilm.ru/769-studiya-universal-snimet-fenteziynuyu-versiyu-romeo-i-dzhuletty.html
CharlesKek 01:02
19.09
Привет! прикольный у вас сайт!
Нашел топ базу кино: смотреть детективы в хорошем качестве http://kinofanonline.net/
Тут: лучшие российские детективы онлайн бесплатно http://kinofanonline.net/detektiv/ список 2019
Тут: http://kinofanonline.net/8062-gora-samocvetov-sezon-1-7-2004-2010.html Гора самоцветов (Сезон 1-7) (2004-2010) смотреть онлайн бесплатно
Тут: http://kinofanonline.net/8188-bez-igry-net-zhizni-no-game-no-life-2014.html
lolalola 13:16
15.09
Admin, ще продължи ли играта или няма през този месец
sotirikon 18:11
09.09
Играта ще продължи до наличие на интерес /от страна на админа!/, след което ще бъде спряна
sotirikon 16:48
07.09
админ, защо не се появиш поне да закриеш сайта, а не да ни губиш времето да проверяваме какво ти е скимнало?
sotirikon 12:17
06.09
админът запразни...
lolalola 19:53
05.09
Admin, напиши 6-7 късни мача за днес в програма има възможност.
sotirikon 18:40
05.09
И днес няма да има...
lolalola 14:58
01.09
Admin, ще има ли програма за днес?
Само регистрирани потребители могат да пишат в чата!
Спечели до 1000т.
виж класиране
От месец Март няма да бъдат изплащани парични награди. Играта ще продължи до наличие на интерес, след което ще бъде спряна до ново развитие.
Лига Час Среща Рез
Мачовете можете да гледате наживо безплатно ТУК
23:45 Патронато - Индепендиенте
- Аржентина Примера
1 - 0
23:30 Жил Висенте - Витория Сетубал
- Португалия Примейра
0 - 0
23:15 Уондърърс - Серо
- Уругвай Примера
0 - 1
23:00 НА Хюсеин Дей - Белуиздад
- Алжир Висша лига
1 - 2
23:00 Естудиантес Каракас - Депортиво Лара
- Венецуела Примера
0 - 0
23:00 Карабобо - Янерос де Гуанаре
- Венецуела Примера
3 - 1
23:00 Бая - ССА
- Бразилия Серия А
1 - 0
23:00 Португеса ФК - Депортиво Ла Гуайра
- Венецуела Примера
1 - 0
23:00 Саура - МК Алжир
- Алжир Висша лига
0 - 1
22:30 Лондрина - КРБ
- Бразилия Серия Б
0 - 1
22:30 Понте Прета - Коритиба
- Бразилия Серия Б
1 - 0
22:30 Фигейренсе - Гуарани де Кампинас
- Бразилия Серия Б
0 - 1
22:30 Парадоу АК - Кабилия
- Алжир Висша лига
0 - 3
22:30 Атлетико ГО - Сао Бенто
- Бразилия Серия Б
1 - 0
22:30 Боливар - Дъ Стронгест
- Боливия Апертура
1 - 1
22:30 КА Бордж Бу Ареридж - ЕС Сетиф
- Алжир Висша лига
1 - 0
22:30 МК Оран - КС Константин
- Алжир Висша лига
1 - 0
22:15 Стярнан - ФХ
- Исландия Висша лига
1 - 3
22:00 Истра 1961 - Осиек
- Хърватия Лига 1
0 - 0
22:00 Трапани - Венеция
- Италия Серия Б
0 - 1
22:00 Ливорно - Перуджа
- Италия Серия Б
0 - 1
22:00 Кремонезе - Виртус Ентела
- Италия Серия Б
0 - 1
22:00 Козенца - Салернитана
- Италия Серия Б
0 - 1
22:00 Кокимбо Унидо - Универсидад Чили
- Чили Апертура
2 - 2
22:00 Лас Палмас - Расинг Сантандер
- Испания Сегунда
2 - 2
22:00 Реал Бетис - Леганес
- Испания Примера
2 - 1
22:00 Ла Екидад - Алианса Петролера
- Колумбия Апертура
1 - 2
21:45 АДО Ден Хааг - ВВВ
- Холандия Ередевизе
1 - 0
21:45 Ювентус - Наполи
- Италия Серия А
4 - 3
21:45 Пиаченца - Модена
- Италия Серия C
2 - 1
21:45 Акхисар Беледийеспор - Алтънорду
- Турция Лига 1
0 - 0
21:45 Алтай - Балъкесирспор
- Турция Лига 1
1 - 0
21:45 Бешикташ - Ризеспор
- Турция Суперлиг
1 - 1
21:45 Гьозтепе - Денизлиспор
- Турция Суперлиг
0 - 0
21:30 Браун де Адрог - Химнасия Хухуй
- Аржентина Клаусура
0 - 1
21:30 Дефенсорес де Белграно - Атлетико Рафаела
- Аржентина Клаусура
2 - 2
21:30 Сармиенто - Сан Мартин Тукуман
- Аржентина Клаусура
3 - 1
21:30 Ваасланд-Беверен - Спортинг Шарлероа
- Белгия Лига 1
0 - 4
21:30 Волос НФК - Арис
- Гърция Суперлига
1 - 0
21:30 Сан Лоренсо - Унион Санта Фе
- Аржентина Примера
2 - 1
21:15 Алуминий - Мура
- Словения Първа лига
2 - 0
21:00 Алмерия - Уеска
- Испания Сегунда
1 - 0
21:00 Анже СКО - Дижон
- Франция Лига 1
2 - 0
21:00 Серо Ларго - Феникс Монтевидео
- Уругвай Примера
1 - 0
21:00 Висла Краков - Заглембе Любин
- Полша Екстракласа
4 - 2
21:00 Кортрейк - КВ Остенде
- Белгия Лига 1
2 - 2
21:00 Астра - ЧФР Клуж
- Румъния Лига 1
3 - 2
21:00 Расинг Монтевидео - Рампла Хуниорс
- Уругвай Примера
2 - 4
21:00 Тулуза - Амиен СК
- Франция Лига 1
2 - 0
21:00 Нант - Монпелие
- Франция Лига 1
1 - 0
21:00 Дефенсор Спортинг - Бостън Ривър
- Уругвай Примера
2 - 2
21:00 Прогресо - Ювентуд Лас Пиедрас
- Уругвай Примера
0 - 0
21:00 Ливърпул Монтевидео - Плаза Колония
- Уругвай Примера
3 - 0
21:00 Нечеча - Подбешкидзе
- Полша Лига 1
2 - 2
21:00 Ним - Брест
- Франция Лига 1
3 - 0
21:00 Спортинг КП - Рио Аве
- Португалия Примейра
2 - 3
20:45 Грьонинген - Хераклес
- Холандия Ередевизе
1 - 2
20:30 Апоел Хайфа - Макаби Хайфа
- Израел Лигат А
0 - 0
20:30 Мезьокьовешд-Жори - Пакш СЕ
- Унгария Лига 1
0 - 2
20:30 Дебрецен - Капошвар Ракоци
- Унгария Лига 1
0 - 1
20:30 Залаегерсег - Пушкаш
- Унгария Лига 1
1 - 1
20:30 Уйпещ - Хонвед
- Унгария Лига 1
2 - 3
20:30 Фехервар - Варда СЕ
- Унгария Лига 1
3 - 0
20:30 Прибрам - Виктория Пилзен
- Купа на Чехия
1 - 2
20:30 Етър - Берое
- A група
2 - 1
20:15 Кова Пиедаде - Бенфика II
- Португалия Втора лига
2 - 0
20:00 Жилина - Сеница
- Словакия Суперлига
5 - 0
20:00 Спартак Плевен - Спартак Варна
- Б група
0 - 0
20:00 Ботев Гълъбово - Поморие
- Б група
1 - 0
20:00 Серед - Похроние
- Словакия Суперлига
3 - 3
20:00 Ястшембе - Одра Ополе
- Полша Лига 1
2 - 0
20:00 Хетафе - Депортиво Алавес
- Испания Примера
1 - 1
20:00 АЕЛ - Еносис
- Кипър Първа дивизия
2 - 0
20:00 Злате Моравце - Ружомберок
- Словакия Суперлига
4 - 2
20:00 Сервет - Нюшател Ксамакс
- Швейцария Суперлига
2 - 2
20:00 Аарау - Вил
- Швейцария Челиндж лига
1 - 0
20:00 Шафхаузен - Киасо
- Швейцария Челиндж лига
1 - 0
20:00 Леванте - Реал Валядолид
- Испания Примера
2 - 0
19:30 Бърнли - Ливърпул
- Англия Висша лига
0 - 3
19:30 Лвов - Мариупол
- Украйна Висша лига
0 - 1
19:30 Хееренвеен - Фортуна Ситард
- Холандия Ередевизе
1 - 1
19:30 Хайдук Сплит - Динамо Загреб
- Хърватия Лига 1
1 - 0
19:30 Унион Берлин - Борусия Дортмунд
- Германия Бундеслига
3 - 1
19:30 Курико Унидо - Депортес Икике
- Чили Апертура
1 - 2
19:30 Зира - Сабах Баку
- Азарбейджан Висша лига
1 - 1
19:20 Ал Шахания - Ал Сад
- Катар Старс Лийг
1 - 7
19:20 Чорли - Бореъм Ууд
- Англия Конференции
1 - 3
19:15 Коняспор - Анталияспор
- Турция Суперлиг
2 - 2
19:15 Панатинайкос - ОФИ
- Гърция Суперлига
1 - 3
19:15 Архентинос Хуниорс - Химнасия Ла Плата
- Аржентина Примера
1 - 0
19:15 ББ Ерзурумспор - Болуспор
- Турция Лига 1
1 - 0
19:05 Ал Раед - Ал Хилал Рияд
- С. Арабия Про лига
0 - 5
19:05 Тигре - Ол Бойс
- Аржентина Клаусура
2 - 0
19:00 Беневенто - Читадела
- Италия Серия Б
4 - 1
19:00 Спартак Търнава - Земплин Михайловце
- Словакия Суперлига
2 - 1
19:00 Макаби Нетаня - Секция Нес Циона
- Израел Лигат А
3 - 0
19:00 Армавир - Мордовия Саранск
- Русия Първа лига
0 - 0
19:00 Ахмат Грозни - Тамбов
- Русия Висша лига
1 - 1
19:00 Тамека - Нъме Калю
- Естония Мейстрилийга
1 - 2
19:00 Гриндавик - КА
- Исландия Висша лига
0 - 2
19:00 Кефлавик - Тор
- Исландия 1. Дейлд
2 - 0
19:00 Магни - Грота
- Исландия 1. Дейлд
0 - 2
19:00 Стабек - Стрьомсгодсе
- Норвегия Елитсериен
2 - 1
19:00 АШ Ойпен - Синт Тройден
- Белгия Лига 1
0 - 2
19:00 Панайтоликос - Ксанти
- Гърция Суперлига
1 - 2
19:00 Специя - Кротоне
- Италия Серия Б
1 - 2
19:00 Милан - Бреша
- Италия Серия А
1 - 0
19:00 Омония Никозия - Неа Саламис
- Кипър Първа дивизия
2 - 0
19:00 Фуенлабрада - Реал Овиедо
- Испания Сегунда
2 - 1
19:00 Нумансия - Мирандес
- Испания Сегунда
2 - 0
18:45 Гомел - Ислоч
- Беларус Висша лига
2 - 2
18:40 Ал Итифак Дамам - Ал Ахли Джеда
- С. Арабия Про лига
1 - 2
18:30 Криенс - Винтертур
- Швейцария Челиндж лига
3 - 2
18:30 Олимпик Лион - Бордо
- Франция Лига 1
1 - 1
18:30 Деспортиво Авеш - Фамаликао
- Португалия Примейра
2 - 3
18:30 Пяст Гливице - Лехия Гданск
- Полша Екстракласа
1 - 2
18:30 Радомяк Радом - Сандеця Нови Сонч
- Полша Лига 1
1 - 0
18:30 Пасош де Ферейра - Маритимо
- Португалия Примейра
0 - 1
18:30 Паганезе - Монополи
- Италия Серия C
2 - 0
18:00 Пиянезе - Арецо
- Италия Серия C
1 - 0
18:00 Табор Сежана - Олимпия Любляна
- Словения Първа лига
1 - 2
18:00 Сваровски Тирол - Залцбург
- Австрия Бундеслига
1 - 5
18:00 Адмира - Матерсбург
- Австрия Бундеслига
1 - 3
18:00 ЛАСК Линц - Волфсбергер АК
- Австрия Бундеслига
0 - 1
18:00 Лишен - Виктория Жижков
- Чехия Лига 2
3 - 3
18:00 Олимпия Груджьондз - Варта Познан
- Полша Лига 1
2 - 1
18:00 Осасуна - Барселона
- Испания Примера
2 - 2
18:00 Порто II - Каса Пия
- Португалия Втора лига
0 - 0
18:00 Вилафранкензе - Насионал Мадейра
- Португалия Втора лига
1 - 2
18:00 Словачко - Млада Болеслав
- Купа на Чехия
1 - 1
18:00 Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив
- A група
1 - 1
18:00 Краснодар II - Шинник
- Русия Първа лига
2 - 2
18:00 Химки - Спартак Москва II
- Русия Първа лига
1 - 0
18:00 Ротор Волгоград - Торпедо Москва
- Русия Първа лига
0 - 2
18:00 Ашдод - Апоел Тел Авив
- Израел Лигат А
2 - 1
18:00 Локомотив София - Монтана
- Б група
0 - 1
17:35 Чакарита Хуниорс - Депортиво Сантамарина
- Аржентина Клаусура
0 - 3
17:30 Габала - Кешла
- Азарбейджан Висша лига
0 - 4
17:10 Ал Ахли Доха - Ал Сайлия
- Катар Старс Лийг
3 - 0
17:00 Йоувил Таун - Нотс Каунти
- Англия Конференции
3 - 1
17:00 Торки Юнайтед - Хартлипул Юнайтед
- Англия Конференции
1 - 2
17:00 Уокинг - Бароу
- Англия Конференции
3 - 2
17:00 Рексъм - Стокпорт Каунти
- Англия Конференции
1 - 2
17:00 Юмранийеспор - Истанбулспор
- Турция Лига 1
2 - 1
17:00 Джилингам - Болтън Уондърърс
- Англия Лига 1
5 - 0
17:00 Шефилд Уензди - Куинс Парк Рейнджърс
- Англия Чемпиъншип
1 - 2
17:00 Днипро-1 - Колос Ковальовка
- Украйна Висша лига
2 - 1
17:00 Уест Хям Юнайтед - Норич Сити
- Англия Висша лига
2 - 0
17:00 Нюкасъл Юнайтед - Уотфорд
- Англия Висша лига
1 - 1
17:00 Манчестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън
- Англия Висша лига
4 - 0
17:00 Лестър Сити - АФК Борнемут
- Англия Висша лига
3 - 1
17:00 Бъртън Албиън - Бристол Роувърс
- Англия Лига 1
2 - 0
17:00 Блекпул - Портсмут
- Англия Лига 1
1 - 1
17:00 АФК Уимбълдън - Уикъмб Уондърърс
- Англия Лига 1
0 - 0
17:00 Уест Бромич Албиън - Блекбърн Роувърс
- Англия Чемпиъншип
3 - 2
17:00 Брентфорд - Дарби Каунти
- Англия Чемпиъншип
3 - 0
17:00 Акрингтън Стенли - Милтън Кийнс Донс
- Англия Лига 1
2 - 1
17:00 Уигън Атлетик - Барнзли
- Англия Чемпиъншип
0 - 0
17:00 Бирмингам Сити - Стоук Сити
- Англия Чемпиъншип
2 - 1
17:00 Кристъл Палас - Астън Вила
- Англия Висша лига
1 - 0
17:00 Челси - Шефилд Юнайтед
- Англия Висша лига
2 - 2
17:00 ВПС - ХИФК
- Финландия Вайкауслига
3 - 2
17:00 Илвес - Интер Турку
- Финландия Вайкауслига
0 - 1
17:00 Милуол - Хъл Сити
- Англия Чемпиъншип
1 - 1
17:00 Лутън Таун - Хъдърсфийлд Таун
- Англия Чемпиъншип
2 - 1
17:00 Лийдс Юнайтед - Суонзи Сити
- Англия Чемпиъншип
0 - 1
17:00 Афтурелдинг - Нярдвик
- Исландия 1. Дейлд
2 - 2
17:00 Нотингам Форест - Престън Норт Енд
- Англия Чемпиъншип
1 - 1
17:00 Рединг - Чарлтън Атлетик
- Англия Чемпиъншип
0 - 2
17:00 Текстилчик - Факел
- Русия Първа лига
1 - 4
17:00 Нордселанд - Хобро
- Дания Суперлига
2 - 1
17:00 Сао Пауло - Гремио
- Бразилия Серия А
0 - 0
17:00 Оесте - Спорт Ресифе
- Бразилия Серия Б
0 - 0
17:00 Кауно Жалгирис - Атлантас
- Литва А лига
1 - 0
17:00 Слуцк - Витебск
- Беларус Висша лига
3 - 0
17:00 Ипсуич Таун - Шрюсбъри Таун
- Англия Лига 1
3 - 0
17:00 Албиън Роувърс - Стърлинг Албиън
- Шотландия Лига 2
2 - 1
17:00 Ворскла - Александрия
- Украйна Висша лига
0 - 1
17:00 Уорънпойнт Таун - Клифтънвил
- С. Ирландия Висша лига
1 - 5
17:00 Крусейдърс - Дънганън Суифтс
- С. Ирландия Висша лига
3 - 0
17:00 Анан Атлетик - Стенхаусмюър
- Шотландия Лига 2
1 - 1
17:00 Кови Рейнджърс - Куинс Парк
- Шотландия Лига 2
3 - 0
17:00 Каудънбийт - Брихин Сити
- Шотландия Лига 2
2 - 1
17:00 Елгин Сити - Единбург Сити
- Шотландия Лига 2
3 - 3
17:00 Еърдриониънс - Фолкърк
- Шотландия Лига 1
0 - 0
17:00 Ийст Файв - Рейт Роувърс
- Шотландия Лига 1
4 - 2
17:00 Форфар Атлетик - Клайд
- Шотландия Лига 1
0 - 0
17:00 Монтроуз - Дъмбартън
- Шотландия Лига 1
1 - 2
17:00 Странрар - Питърхед
- Шотландия Лига 1
1 - 2
17:00 Бромли - Филди
- Англия Конференции
2 - 2
17:00 Честърфийлд - Дагенъм & Редбридж
- Англия Конференции
1 - 1
17:00 Ийстлий - Барнет
- Англия Конференции
1 - 2
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Олдършот Таун
- Англия Конференции
1 - 2
17:00 Халифакс Таун - Солихъл Муурс
- Англия Конференции
2 - 1
17:00 Харогейт Таун - Довър Атлетик
- Англия Конференции
0 - 2
17:00 Сътън Юнайтед - Мейдънхед Юнайтед
- Англия Конференции
0 - 3
17:00 Оксфорд Юнайтед - Ковънтри Сити
- Англия Лига 1
3 - 3
17:00 Олдъм Атлетик - Колчестър Юнайтед
- Англия Лига 2
0 - 1
17:00 Нортхямптън Таун - Плимут Аргайл
- Англия Лига 2
3 - 1
17:00 Форест Грийн Роувърс - Нюпорт Каунти
- Англия Лига 2
0 - 2
17:00 Ексетър Сити - Мансфийлд Таун
- Англия Лига 2
1 - 0
17:00 Линкълн Сити - Флийтууд Таун
- Англия Лига 1
2 - 0
17:00 Крю Александра - Брадфорд Сити
- Англия Лига 2
2 - 1
17:00 Кроули Таун - Челтнъм Таун
- Англия Лига 2
1 - 0
17:00 Саутенд Юнайтед - Рочдейл
- Англия Лига 1
0 - 3
17:00 Родъръм Юнайтед - Транмиър Роувърс
- Англия Лига 1
1 - 1
17:00 Питърбъро Юнайтед - Съндърланд
- Англия Лига 1
3 - 0
17:00 Порт Вейл - Кембридж Юнайтед
- Англия Лига 2
1 - 0
17:00 Солфорд Сити - Лейтън Ориент
- Англия Лига 2
1 - 1
17:00 Уолсол - Гримзби Таун
- Англия Лига 2
1 - 3
17:00 Хартс - Хамилтън Академикъл
- Шотландия Премиършип
2 - 2
17:00 Абърдийн - Рос Каунти
- Шотландия Премиършип
3 - 0
17:00 Мъдъруел - Хибърниън
- Шотландия Премиършип
3 - 0
17:00 Сейнт Джонстън - Килмарнък
- Шотландия Премиършип
0 - 1
17:00 Арброут - Дънфърмлин Атлетик
- Шотландия Чемпиъншип
1 - 0
17:00 Суиндън Таун - Моркамб
- Англия Лига 2
3 - 1
17:00 Стивънидж - Макълсфийлд Таун
- Англия Лига 2
2 - 2
17:00 Партик Тисъл - Еър Юнайтед
- Шотландия Чемпиъншип
2 - 3
17:00 Скънторп Юнайтед - Карлайл Юнайтед
- Англия Лига 2
0 - 1
17:00 Куин ъф дъ Саут - Алоа Атлетик
- Шотландия Чемпиъншип
0 - 1
17:00 Ливингстън - Сейнт Мирън
- Шотландия Премиършип
2 - 1
16:30 Волфсбург - Падерборн
- Германия Бундеслига
1 - 1
16:30 Байер Леверкузен - Хофенхайм
- Германия Бундеслига
0 - 0
16:30 Скейд - Конгсвингер
- Норвегия Първа дивизия
0 - 2
16:30 Пирмасенс - Бахлингер СК
- Германия Регионална лига
1 - 1
16:30 Шалке 04 - Херта БШК
- Германия Бундеслига
3 - 0
16:30 Фрайбург - Кьолн
- Германия Бундеслига
1 - 2
16:30 Байерн Мюнхен - Майнц 05
- Германия Бундеслига
6 - 1
16:30 Старт - Согндал
- Норвегия Първа дивизия
1 - 0
16:30 Локомотив Москва - Ростов
- Русия Висша лига
1 - 2
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Пенибонт
- Уелс Висша лига
2 - 1
16:00 Бохемианс 1905 - Слован Либерец
- Купа на Чехия
2 - 1
16:00 Лориен - Гингам
- Франция Лига 2
0 - 1
16:00 Висла Плок - ЛКС Лодз
- Полша Екстракласа
2 - 1
16:00 Шварц-вайс Реден - Вердер Бремен II
- Германия Регионална лига
1 - 3
16:00 Талина Калев - Транс
- Естония Мейстрилийга
0 - 3
16:00 СДЖК - КуПС
- Финландия Вайкауслига
1 - 3
16:00 Авангард Курск - Балтика
- Русия Първа лига
0 - 0
15:30 Газ Метан Медиаш - Политехника Яши
- Румъния Лига 1
3 - 2
15:30 Форвертс Щайр - Дорнбирн
- Австрия Ерсте Лига
3 - 2
15:00 Хайдер ШФ - Алтона 93
- Германия Регионална лига
2 - 2
15:00 КПВ - Хонка
- Финландия Вайкауслига
0 - 1
15:00 Славия Мозир - Динамо Брест
- Беларус Висша лига
2 - 4
15:00 Паланга - Жалгирис
- Литва А лига
0 - 4
15:00 Нижни Новгород - Чертаново
- Русия Първа лига
0 - 0
15:00 Том Томск - Нефтехимик
- Русия Първа лига
0 - 1
15:00 Нюрнберг II - Айхщет
- Германия Регионална лига
1 - 1
15:00 Илертисен - Аубщадт
- Германия Регионална лига
1 - 2
15:00 Аугсбург II - Гройтер Фюрт II
- Германия Регионална лига
2 - 2
15:00 Ханза Рощок - Пройсен Мюнстер
- Германия Трета лига
1 - 0
15:00 ФСВ Франкфурт - Улм
- Германия Регионална лига
0 - 2
15:00 МШФ Дуисбург - Мепен
- Германия Трета лига
отложен -
15:00 Байерн Мюнхен II - Унтерхахинг
- Германия Трета лига
1 - 2
15:00 Халешер - Зоненхоф Гроссашпах
- Германия Трета лига
4 - 0
15:00 Виктория Кьолн - Инголщат
- Германия Трета лига
3 - 0
15:00 Хофенхайм II - Елверсберг
- Германия Регионална лига
3 - 1
15:00 Хомбург - Кикерс Офенбах
- Германия Регионална лига
2 - 1
15:00 Майнц 05 II - Саарбрюкен
- Германия Регионална лига
0 - 2
15:00 Астория Валдорф - Байерн Алзенау
- Германия Регионална лига
2 - 2
15:00 ТШФ Щайнбах - Ален
- Германия Регионална лига
0 - 0
15:00 Рьодингхаусен - Вуперталер ШФ
- Германия Регионална лига
3 - 0
15:00 Балинген - Гисен
- Германия Регионална лига
0 - 1
15:00 Липщат 08 - Фортуна Кьолн
- Германия Регионална лига
0 - 1
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Цвикау
- Германия Трета лига
0 - 2
15:00 Хомберг - ТШФ Халтерн
- Германия Регионална лига
3 - 4
15:00 Кьолн II - Алемания Аахен
- Германия Регионална лига
4 - 2
14:30 Бристол Сити - Мидълзбро
- Англия Чемпиъншип
2 - 2
14:30 Саутхямптън - Манчестър Юнайтед
- Англия Висша лига
1 - 1
14:30 Вейхе Фленсбург - Айнтрахт Нордерщедт
- Германия Регионална лига
1 - 0
14:30 Бабелсберг - Германия Халберщат
- Германия Регионална лига
1 - 1
14:30 Бишофсверда ФФ - Унион Фюрстенвалде
- Германия Регионална лига
0 - 3
14:30 Виктория Берлин - Ауербах
- Германия Регионална лига
1 - 1
14:00 Рубин Казан - Сочи
- Русия Висша лига
0 - 3
14:00 Динамо Дрезден - Санкт Паули
- Германия Бундеслига 2
3 - 3
14:00 Веен Висбаден - Ян Регенсбург
- Германия Бундеслига 2
0 - 5
14:00 Арминия Билефелд - Гройтер Фюрт
- Германия Бундеслига 2
2 - 2
13:30 Саган Тосу - Вегалта Сендай
- Япония J-лига
2 - 1
13:00 Висел Кобе - Консадоле Сапоро
- Япония J-лига
2 - 3
13:00 Джубило Ивата - Санфрече Хирошима
- Япония J-лига
0 - 2
13:00 Мацумото Ямага - Ойта Тринита
- Япония J-лига
0 - 0
13:00 Йокохама Ф. Маринос - Гамба Осака
- Япония J-лига
3 - 1
13:00 Енисей - Чайка
- Русия Първа лига
1 - 3
13:00 Лейшоеш - Фейренсе
- Португалия Втора лига
2 - 2
11:30 Уфа - Оренбург
- Русия Висша лига
1 - 2
11:15 Тринец - Збройовка Бърно
- Чехия Лига 2
1 - 1
11:15 Хрудим - Славой Вишеград
- Чехия Лига 2
3 - 2
11:15 Баник Соколов - Простеев
- Чехия Лига 2
1 - 1
11:15 Дукла Прага - Влашим
- Чехия Лига 2
4 - 0
10:00 Луч Владивосток - СКА Хабаровск
- Русия Първа лига
0 - 2
05:10 Атлас - Америка
- Мексико Апертура
3 - 0
03:30 Куяба - Крисиума
- Бразилия Серия Б
0 - 0
03:30 Витория - Ботафого Рибейрао
- Бразилия Серия Б
0 - 0
03:10 Естудиантес - Велес Сарсфийлд
- Аржентина Примера
0 - 1
03:10 Дефенса и Хустисия - Банфийлд
- Аржентина Примера
0 - 0
03:05 Белграно - Баракас Сентрал
- Аржентина Клаусура
1 - 0
03:00 Морелия - Веракрус
- Мексико Апертура
1 - 0
02:30 Роял Пари - Гуабира
- Боливия Апертура
2 - 0
02:30 Унион Ла Калера - Евертън Виня дел Мар
- Чили Апертура
0 - 0
* резултатите от срещите се обработват до края на деня на приключването им
** виж Правила за подробности
# Играч Т
1. lolalola 1098
2. NinaRishi 633
3. CSKA RAZGRAD 632
4. DonPaolo 546
5. ArniV 472
виж пълно класиране
- Час Среща
- Час Среща
# играч точки
1. q6ko +
2. Stefan +
3. FORZA +
4. dbestt +
5. Ilkata03 +
играч среща рез точки
От 1X2
От Комбинации
От В 10ката